مسیر فعلی شما:
مقاله

صفحه اصلیمحصولات منابع آزمون دكتريقوانین و مقرراتدرباره ماتماس با ما
عضویت در خبرنامه


اخبار تخصصي دكتری

خبر :: اعزام نخبگان ایرانی به بهترین دانشگاه‌های جهان
اعزام نخبگان ایرانی به بهترین دانشگاه‌های جهان


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، سید حسن حسینی درخصوص فرصت های مطالعاتی جدید به خبرنگار مهر، گفت: علاوه بر فرصت مطالعاتی که تاکنون اجرا شده، در حال تدوین آیین نامه جدید فرصت مطالعاتی برای استعداد های برتر هستیم.

معاون فرهنگی و امور نخبگان خبرداد: در حال تدوین آیین نامه جدید فرصت مطالعاتی میان مدت، هستیم و در آن هیچ محدودیتی در اعزام دانشجویان به کشورها نداریم.

وی در خصوص آیین نامه جدید با اشاره به اینکه این فرصت مطالعاتی نه خیلی طولانی مدت و نه خیلی کوتاه مدت است، عنوان کرد: این فرصت مطالعاتی یک دوره میان مدتاست که استعدادهای برتر می توانند در دوره های مشترکی در خارج از کشور حضور داشته باشند.

وی اذعان داشت: استعداد های برتر در دوره میان مدت به بهترین دانشگاههای امریکا، اروپا، آلمان و بعضا چند دانشگاه آسیایی مانند سنگاپور اعزام شوند.

معاون فرهنگی امور نخبگان با بیان اینکه محدودیتی برای حضور در هیچ یک از کشور ها نیست، اظهار داشت: استعداد های برتر در مقطع دکترا و در رشته های فنی مهندسی هستند.

وی خاطر نشان کرد: البته به تازگی تفاهم نامه ای میان وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری امضا شده، تا استعداد های برتر در رشته های پزشکی نیز از این فرصت مطالعاتی استفاده کنند.


 

موسسه خيريه نور مبينتصاویر متحرک پایین 2تصاویر متحرک پایین 4تصاویر متحرک پایین 1تصاویر متحرک پایین 3

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه IranPhD.com می باشد پرده زبرا يو پي اس چاپ آنلاين لباسشویی